KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713097
nr 1471 3097
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Kvinna med lila / rosa blommor. Signerad. Oramad. Olja på duk, 80x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 maj 2022
kl 19:51:16
100 kr
200 kr
500 kr
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano