KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14713097

nr 1471 3097

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, "Kvinna med lila / rosa blommor. Signerad. Oramad. Olja på duk, 80x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 maj 2022
kl 19:51:16

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano